Wybierz kategorię:
 • 10 października 2017

  Złoty Medal 2017 Międzynarodowych Targów Poznańskich

  Firma Top-Tomyśl znalazła się wśród laureatów konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za Tradycyjny Gzik Wielkopolski ze szczypiorkiem oraz Medal Targów „Smaki Regionów” za Tradycyjny Gzik Wielkopolski – twarożek.

  czytaj dalej »
 • 4 września 2017

  Projekt Budowlany Kotłowni Gazowej

  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
  „Top-Tomyśl”
  ul. Kolejowa 33
  64-300 Nowy Tomyśl

  Zleca wykonanie projektu budowlanego kotłowni gazowej opalanej gazem ziemnym firmie: Termeks sp.zo.o. Wrocław zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem.

  czytaj dalej »
 • 3 września 2017

  Targi POLAGRA

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoisko na targach Polagra -Food, które odbędą się w dniach 25 – 28 wrzesień 2017 r. w Poznaniu. Na naszym stoisku odwiedzający będą mieli możliwość zasięgnięcia informacji handlowych, jak i spróbowania naszych produktów.

  czytaj dalej »
 • 1 września 2017

  Targi Smaki Regionów

  W dniach 23-26 września w Poznaniu odbędą się Targi Smaki Regionów, na których firma Top Tomyśl będzie mieć swoje stoisko. Serdecznie zapraszamy zwolenników naszych produktów na degustację oraz zakupy!
  czytaj dalej »
 • 6 marca 2017

  Projekt Budowlany Kotłowni Parowej Opalanej Gazem Ziemnym

  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „Top-Tomyśl”, ul. Kolejowa 33, 64-300 Nowy Tomyśl zleca wykonanie projektu budowlanego kotłowni parowej opalanej gazem ziemnym wraz z instalacjami towarzyszącymi firmie Termeks sp. z o.o. Wrocław zgodnie z przeprowadzonym postępowaniem.

  czytaj dalej »
 • 28 września 2016

  Złoty Medal na Polagrze Smaki Regionów 2016

  W tym roku na Polagrze SMAKI REGIONU otrzymaliśmy złoty medal za Wielkopolski Ser Smażony i za Wielkopolski Ser Smażony z Kminkiem.

  czytaj dalej »
 • 10 czerwca 2014

  Piknik Programu Poznaj Dobrą Żywność

  Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Pikniku z programem Poznaj Dobrą Żywność, który odbędzie się 14 czerwca w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w godzinach od 10 do 18.

  czytaj dalej »
 • 6 kwietnia 2014

  Targi REGIONALIA Warszawa

  Targi REGIONALIA jest to prezentacja produktów regionalnych z całej Polski.

  czytaj dalej »
 • 27 marca 2014

  Targi EuroGastro Warszawa

  Reklama wielkopolskiego sera smażonego pod patronatem Sopexy.

  czytaj dalej »
 • 1 marca 2014

  Warsztaty barier i potrzeb projektu TRADEIT

            W dniu 20 lutego na terenie OSM TOP-TOMYŚL odbyły się Warsztaty Barier i Potrzeb TRADEIT, w których uczestniczyli przedstawiciele wielkopolskich spółdzielni mleczarskich wytwarzających tradycyjne produkty mleczarskie wraz z Koordynatorem Centrum Mleczarskiego Projektu TRADEIT dr inż. Andrzejem Fetlińskim.

  czytaj dalej »
left-banner1
right-banner